KONST / Litografier / Färglitografi 13005139
nr 1300 5139
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 248/250. Motivet: 36x48 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 januari 2020
kl 18:29:52
13/1 11:56:11
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin